SPRZĄTANIE PIWNIC WARSZAWA

Piwnica jest wygodnym składzikiem na pewne rzeczy – ale tylko pod warunkiem, że utrzymujesz w niej porządek i zostawisz trochę wolnego miejsca. Jednak utrzymanie tam porządku jest niezwykle trudne i bardzo łatwo przekształcić ją w rupieciarnię.
Zawalona sprzętem i przedmiotami, których eksploatacja dobiegła końca, brak wolnej przestrzeni, niepotrzebne rzeczy aż się proszą, aby się ich pozbyć? Właśnie wtedy przychodzi taki dzień, że nie masz wyjścia, czas zabrać się za jej opróżnianie.

Od czego zacząć?

Od tego, aby do sprzątania nie podchodzić jako do przykrego obowiązku. Sprzątanie piwnic dotyczy prawie każdego i psuje nawet najlepiej zapowiadający się dzień. Dzieje się tak głównie dlatego, że nie wiemy, jak się za to zabrać, aby widzieć efekty błyskawicznie i nie napracować się przy tym zbytnio.
Posprzątanie jej wydaje się przerażające! Niesłusznie!
Przystępując do porządków spójrz na nie inaczej – pozbycie się rzeczy niepotrzebnych, wyrzucanie ich to inaczej robienie miejsca czemuś nowemu. I tak do tego podejdź.
Na początek spisz sobie, co trzeba w piwnicy wysprzątać, a co wyrzucić.
Najpierw uporządkuj drobne rzeczy, zanim zabierzesz się za wszystkie niepotrzebne sprzęty i przedmioty.
Posegreguj rzeczy na różne kategorie: stare ubrania i buty, pozostałe po remontach resztki farb, tapet, kafelków i innych materiałów wykończeniowych, niepotrzebne zabawki, stare lampy, meble, zepsuty sprzęt AGD, itp.
Zostaw to wszystko, czego będziesz jeszcze używać np.: sprzęt sportowy, ozdoby choinkowe.
Przygotuj do wyrzucenia to, co nie nadaje się do użycia, zaczynając od tych wielkogabarytowych: zużytej kanapy, starych krzeseł, stołów, niesprawnej pralki. Nie oszukuj się, już ich więcej nie użyjesz!
Pamiętaj: AGD i sprzętu elektronicznego nie możesz po prostu wyrzucić do kosza razem z innymi odpadami!
Zgodnie z prawem, zużyty sprzęt elektryczny lub elektroniczny, gruz, armaturę sanitarną i meble powinniśmy oddać jednostce, która w danej gminie prowadzi działalność odbierania odpadów komunalnych. W przeciwnym razie możesz zostać ukarany mandatem.
Jeśli mimo wszystko sprzątanie po remoncie czy piwnicy przychodzi Ci z wielkim trudem pamiętaj: my jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Oferujemy kompleksowe opróżnianie piwnicy, a także wywóz gruzu, starych zużytych, niepotrzebnych gratów i mebli.
Możesz mieć pewność że wszystko zostanie wykonane starannie i sumiennie, usługa nie jest droga i z dnia na dzień jest coraz popularniejsze.
Jesteśmy w stanie zająć się wszystkimi a Ty po tak wielkim porządkowaniu i sprzątaniu piwnicy z całą pewnością stwierdzasz, że piwnica nie straszą, wręcz przeciwnie – wyglądają znacznie lepiej niż wcześniej.